Проінформований означає озброєний!

Проінформований означає озброєний❗

В черговий раз Начальник ПОГ СПОГ 2 ВВзГ Кам’янець-Подільського РУП ГУНП в Хмельницькій області старший лейтенант поліції Владислав МАНДЗЮК та поліцейські офіцери громади Староушицької громади капітан поліції Євгеній М’ЯСКАЛЮК та Володимир ЧАБАН проводять профілактичні заходи, спрямовані на боротьбу з шахрайством.

В останні роки різко зросли прояви шахрайства ,тому боротьба з цим видом злочинів загострилася. На території нашого району практично щорічно реєструються факти шахрайства.Шахрайство все більше набуває нових властивостей, воно стає особливим видом інформаційного впливу на людську психіку.

Враховуючи вище викладене, поліцейськими було здійснено профілактичні заходи щодо протидії шахрайських дій у приміщенні Подільського ліцею (с. Подільське ).

Також Владислав МАНДЗЮК, Євгеній М’ЯСКАЛЮК та Володимир ЧАБАН провели змістовну зустріч з працівниками Подільського ліцею, метою якої було обговорення шахрайських схем, як їм протидіяти, та як не стати жертвою шахраїв.