Бакота Хаб стає інклюзивнішим!

Бакота Хаб

Бакота Хаб стає інклюзивнішим!

Минулого місяця ми провели толоку, в рамках якої спільними зусиллями створили нову вхідну групу з двома пандусами, яка робить вхід в обидва корпуси Бакота Хабу доступнішим для всіх відвідувачів.

Тепер наш простір став більш зручним та безпечним для маломобільних груп населення. Працюватимемо і далі над тим, щоб в нашому просторі кожен почувався комфортно і бажано.

Дякуємо партнерам та всім, хто долучився!

_________________________________________________

Проєкт реалізується ГО Територія / NGO Territory в рамках програми «U-LEAD з Європою». Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «ULEAD з Європою / ULEAD with Europe » спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Данією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, стійкому та підзвітному багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян, та розширює можливості громад.