Працівникам селищної ради розповіли про найпоширеніші схеми шахрайств та основні правила безпеки

✔️Події в державі стали підґрунтям для поширення шахрайських схем, заснованих на вразливому емоційному стані та зловживанні довірою людей. При цьому кмітливість шахраїв виходить за рамки вже добре знайомих українцям афер, тож з’являються нові способи ошукування.

✔️Сьогодні, начальник СВзГ ВнП № 1 Кам’янець-Подільського РУП ГУНП в Хмельницькій області старший лейтенант поліції Владислав Мандзюк, поліцейські офіцери Володимир Чабан та Євгеній М'яскалюк розповіли працівникам селищної ради про найпоширеніші схеми шахрайств та основні правила безпеки, які допоможуть викрити аферистів.

Якщо ви чи ваші рідні стали жертвою шахрайського злочину, потрібно негайно звертатися до найближчого відділення поліції або зателефонуйте за номером ☎️102.