Команда молоді Староушицької ТГ взяла участь у триденній тренінговій сесії «Моніторингова» у рамках проєкту «Нагляд молоді за розподілом бюджетів та ресурсів громад»,

Команда молоді Староушицька ТГ👩👨 10-12 травня 2024 року взяла участь у триденній тренінговій сесії «Моніторингова» у рамках проєкту «Нагляд молоді за розподілом бюджетів та ресурсів громад», що виконується Агенція антикризової підтримки в рамках Програми «Мріємо та діємо», що впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну Разом (БУР), Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (CSRUkraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та ZincNetwork.

Протягом цих 3️⃣ днів активно працювали шляхом теоретичних та практичних сесій, з наступних тем:

1. Огляд цифрових інструментів моніторингу (edata, openbudget, spending, decentralization, minfin, 007, dream)👩🏼‍💻

2. Запит публічної інформації (огляд особливостей та практики застосування закону "Про доступ до публічної інформаці") та опрацювання публічних звітів громади про місцевий бюджет📄

3. Інструменти прямої демократії для моніторингу витрат бюджету💰

4. Техніки та інфографіки для активної презентації результатів📊

5. Ефективна комунікації з місцевою владою, жителями громади та медіа📍

Протягом заходу було дуже цікаво поспілкуватися з командами з різних куточків України🇺🇦

Раді мати можливість вчитися і змінювати суспільство🍀✨