Зустріч щодо обговорення питання щодо взаємодії громадського формування із поліцією

11.05.2024 року начальником ПОГ СПОГ 2 ВВзГ Кам’янець-Подільського РУП ГУНП в Хмельницькій області старшим лейтенантом поліції Владиславом Мандзюком а також ПОГ СПОГ 2 ВВзГ Кам’янець-Подільського РУП капітаном поліції Володимиром Чабаном та капітаном поліції Євгенієм М'яскалюком спільно з керівником громадського формування " Дністер" Василем Маліновським та учасниками формування була проведена робоча зустріч.Під час зустрічі обговорили питання щодо взаємодії громадського формування із поліцією, а також налагодження партнерських відносин та співпраці. Метою зустрічі було удосконалення ефективності роботи поліції з громадськими формуваннями щодо підтримання загального рівня правопорядку в населених пунктах громади, забезпечення безпекового середовища на громадах, протидії вчинення як адміністративних так і кримінальних правопорушень та профілактичної роботи з населенням щодо протидії шахрайства.