В приміщенні Хмельницького обласного центру зайнятості запрацював офіс «Зроблено в Україні» для підтримки малого і мікробізнесу

Відкриття офісу відбулося за участі Першого віцепрем’єр-міністра України - Міністра економіки України Юлії Свириденко, заступника Міністра економіки Тетяни Бережної, директора Державного центру зайнятості Юлії Жовтяк, народних депутатів України, керівництва Хмельницької обласної військової адміністрації, депутатів Хмельницької обласної ради.

💬 «В цьому році на програми підтримки бізнесу ми заклали до бюджету понад 45 мільярдів гривень. Це рекордна сума за останні роки. Для Хмельниччини на цей рік передбачили 1,45 млрд грн. Ця сума може бути збільшена, адже чим активніше бізнеси регіону будуть розвивати виробництво і подаватимуться на програми підтримки, тим більше коштів зможуть отримати», - зазначила Юлія Свириденко.

В офісі «Зроблено в Україні» підприємці можуть отримати інформацію, консультації та допомогу в оформленні документів, написанні бізнес-планів, подачі документів на гранти та інші програми підтримки малого і мікробізнесу.

Зокрема для них доступні:

▪️ мікрогранти «Власна справа»;

▪️ гранти для ветеранів, ветеранок, їхніх дружин та чоловіків;

компенсації за облаштування робочих місць для людей з інвалідністю;

▪️ компенсації за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб;

▪️ ваучери на навчання працівників, програми навчання та перенавчання;

▪️ кваліфікована допомога із пошуком і підготовкою кадрів;

▪️ доступні кредити 5-7-9%;

▪️ кредити 4.5.0;

▪️ гранти на переробку з можливістю отримати до 8 мільйонів гривень на розвиток виробництва;

▪️ компенсація за купівлю сільгосптехніки українського виробництва;

▪️ програми компенсацій на інші види техніки;

▪️ грант виробникам дронів;

▪️ іпотечна програма єОселя;

▪️ програма «Шкільний автобус»;

▪️ страхування інвестицій від воєнних ризиків;

▪️ підтримка проєктів зі значними інвестиціями;

▪️ програма розвитку інфраструктури індустріальних парків;

▪️ грантова програма для підтримки жінок-підприємиць;

▪️ кредити на розвиток виробництва від Регіонального фонду підтримки підприємництва по Хмельницькій області тощо.

Щодо програм підтримки для середнього бізнесу, фахівці центрів «Зроблено в Україні», зможуть перенаправити підприємців до профільних установ.

Офіс працює за адресою: м. Хмельницький, провулок Шевченка, 10, тел. (093) 027 05 11, (044) 244 94 27.

Тож запрошуємо всіх бажаючих розвивати власний бізнес до нового офісу!

Відділ організаційно-інформаційної роботи,

Хмельницького обласного центру зайнятості