🇺🇦🇫🇮Нині, коли Україна перебуває в режимі важкого протистояння військовій агресії, надзвичайно важливо залучати міжнародних партнерів для підтримки місцевих ініціатив у громаді та розвитку нашого регіону.

✔️Днями Стару Ушицю відвідав фінський волонтер та координатор різноманітних проєктів допомоги Україні - Мікко Пекка Ханскі. Анатолій Тимчук, голова громади, презентував інвестиційний потенціал нашого краю, розповів про виклики, спричинені повномасштабною війною.

✔️Анатолій Сергійович наголосив, що ми готові переймати позитивний досвід розвитку інших країн та відкриті для налагодження співпраці з міжнародними організаціями. Пан Ханскі відвідав Староушицький ліцей, сімейну трав'ярню Миколи Прудивуса та Бакотський скельно-печерний монастир.

✔️Ця зустріч принесла багато позитивних емоцій та заклала основу для подальшого співробітництва. Ми сподіваємося на плідну співпрацю у близькому майбутньому.