Поліцейський офіцер Староушицької територіальної громади Володимир ЧАБАН провів бесіду з працівниками селищної ради про найпоширеніші схеми шахрайств та основні правила безпеки, які допоможуть викрити аферистів.

✔️Сьогодні, 25 квітня, поліцейський офіцер Староушицької територіальної громади Володимир ЧАБАН провів бесіду з працівниками селищної ради про найпоширеніші схеми шахрайств та основні правила безпеки, які допоможуть викрити аферистів.

🔥Війна в Україні стала підґрунтям, для поширення шахрайських схем, заснованих на вразливому емоційному стані та зловживанні довірою.

☝️Поліцейські застерігають – будьте пильними та обережними, під час спілкування із незнайомцями та не повідомляйте їм свої особисті дані – банківські рахунки, телефонні номери, адресу проживання чи імена рідних.

✔️Якщо попри всі застережні заходи ви чи ваші рідні стали жертвою шахрайського злочину, потрібно негайно звертатися до найближчого відділення поліції або зателефонуйте за номером ☎️102.