Команда Староушицької громади взяли участьу у тренінгу «Розвиток компетентності фахівців допомагаючих професій» у сфері захисту дітей та психосоціальної підтримки родин ВПО

📎Директор КУ «Староушицький ТЦСО» Наталія РИБАК, завідувач відділенням соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю Світлана ЛІВІЦЬКА взяли участь у тренінгу «Розвиток компетентності фахівців допомагаючих професій» у сфері захисту дітей та психосоціальної підтримки родин ВПО, що проходив в м.Львів.

📎Майже 40 фахівців з Черкаської, Хмельницької, Вінницької області впродовж двох напружених днів опановували практики самодопомоги, комунікативні навички кризового спілкування, техніки просоціального моделювання і багато інших питань, які виникали повсякчасно у взаємодії мікрогруп та окремих учасників.

📎Наші фахівці засвоїли надзвичайно важливі теми, для впровадження в роботі підтримки дітей і родин СЖО громади. Дякуємо Академія професійного розвитку за крутий тренінг🙏

Фото без опису  Фото без опису