ОБЛАСНА СПАРТАКІАДА

ОБЛАСНА СПАРТАКІАДА

17 квітня збірна команда Староушицької громади представляла Кам′янець-Подільський район на обласній спартакіаді допризовної молоді, яка проходила в м.Хмельницький. Змагання проводились з таких видів: біг 100 м та 1000 м, підтягування на перекладині, плавання та стрільба з пневматичної гвинтівки.

Олександр Чміль, учень Подільського ліцею, став чемпіоном області з бігу на 1000 м. Сашко показав найкращий результат, пробігши дистанцію за 3 хв 15 с.

В першу десятку загального рейтингу серед 60 учасників ввійшли:

- Андрій Борис – 5 місце з бігу на 100 м,

- Олександр Кирилюк – 9 місце зі стрільби.

Згідно підсумкового протоколу, аналізуючи результати всієї команди з видів спорту, наша команда посіла ІІ місце з бігу на 1000 м та ІІІ місце зі стрільби.

Вітаємо наших юнаків! Пишаємось вами! Бажаємо успіхів, перемог, натхнення в досягненні поставлених цілей! Дякуємо вчителям предмету «Захист України» за підготовку учнів до змагань!