Вітання з Днем працівників пожежної охорони!

Дорогі працівники пожежної охорони!

Сердечно вітаю Вас із професійним святом! Професія пожежника об’єднує сильних духом, загартованих нелегкими випробуваннями, високопорядних людей. Ви готові у будь-яку хвилину, не вагаючись, ризикуючи власним життям, прийти на допомогу тим, хто її потребує.

Висловлюю щиру вдячність і повагу за вірність обов’язку, постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом! Переконаний, що ви й надалі збагачуватимете кращі традиції своєї професії, віддано і сумлінно служитимете обраній справі.

Бажаю усім, хто присвятив своє життя професії вогнеборця, життєвої енергії, незборимої волі й стійкості духу, витримки і мужності у справі служіння державі та народу України. Нехай злагода та достаток завжди панують у Ваших оселях, а праця сторицею повертається здоров’ям, щастям та добром.

З повагою, селищний голова Анатолій ТИМЧУК