Команда молоді Староушицької громади👩👨 22-24 березня 2024 року взяла участь у триденній тренінговій сесії «Вступна» у рамках проєкту «Нагляд молоді за розподілом бюджетів та ресурсів громад», що виконується Агенція антикризової підтримки в рамках Програми «Мріємо та діємо», що впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну Разом (БУР), Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (CSRUkraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та ZincNetwork.

Протягом цих 3️⃣ днів активно працювали шляхом теоретичних та практичних сесій, з наступних тем:

1. Основи місцевого самоврядування та прийняття рішень📝

2. Місцевий бюджет простою та доступною мовою. Форми участі громадськості у місцевому самоврядуванні та бюджетному процесі зокрема🧮

3. Прозорість місцевого бюджету. Огляд інструментів нагляду за використанням коштів💰

4. Використання коштів та інших ресурсів громади для подолання наслідків війни🫰

5. Планування молодіжних ініціатив з моніторингу ресурсів громади у взаємодії з місцевою владою та громадою📍

Протягом заходу було дуже цікаво познайомитися з командами з різних куточків України🇺🇦

Раді мати можливість вчитися і змінювати суспільство🍀✨