Черговий важливий крок до створення унікального для України проєкту міжрегіональної співпраці Подільсько-Буковинського промислово-туристичного кластера!

Ігор Марчук

Зробили черговий важливий крок до створення унікального для України проєкту міжрегіональної співпраці Подільсько-Буковинського промислово-туристичного кластера!

На спільному засіданні обговорили з Головами Громад Андрій Дранчук - Хотинський міський голова Хотинська міська рада, Юрій Безродний Китайгородська територіальна громада Михайло Посітко Кам’янець-Подільська міська рада Анатолій Тимчук Староушицька ТГ умови участі громад-засновників у спільному комунальному підприємстві та затвердили план подальших дій.

Потужна ідея повʼязана з культурною та соціально-економічною консолідацією потенціалів чотирьох Громад впевнений стане бенчмарком та моделлю для загальнонаціонального масштабування.

Самодостатність та успішність регіонів є основою успішної Країни!

Дякую Головам Громад за проактивну й відповідальну позицію. Наша співпраця надихає! 🤝

Пересилимо!✊🇺🇦