ВОЛЕЙБОЛЬНИЙ ТУРНІР ПАМ’ЯТІ Д.П. ТАРАЛЕВИЧА

ВОЛЕЙБОЛЬНИЙ ТУРНІР ПАМ’ЯТІ Д.П. ТАРАЛЕВИЧА

28 березня на базі Староушицького ліцею, за ініціативи та підтримки Староушицької селищної ради і ДЮСШ Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради, проведено відкриту першість з волейболу серед дівчат, присвячену пам’яті Заслуженого вчителя України Данила Пилиповича Таралевича.

Вшанувати пам’ять відомого вчителя фізичного виховання, вчителя-методиста, нагородженого відзнакою «Відмінник освіти України» прибули команди дівчат Баговицького ліцею, Довжоцького ліцею, Подільського ліцею, а також в турнірі взяла участь команда Староушицького ліцею.

Привітали спортсменів і побажали волейбольним командам успіху селищний голова Анатолій Тимчук, директор ДЮСШ Олег Ковальчук, директор ліцею Оксана Тимчук та попередній директор Василь Ковтуняк. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять Данила Пилиповича.

Турнір пройшов цікаво, захопливо, інтригуюче. За результатами володарем Кубка пам’яті Д.П. Таралевича стала команда Баговицького ліцею. ІІ місце посіла команда Староушицького ліцею та ІІІ місце – команда Подільського ліцею. Також відзначені кращі гравці турніру:

- Кращий розігруючий – Катерина Вовк (Довжоцький ліцей),

- Крвщий нападаючий – Альбіна Бобровська (Подільський ліцей),

- Кращий гравець – Марія Заярнюк (Староушицький ліцей).

Турнір залишив по собі чимало добрих вражень від майстерної та результативної гри. Учасники турніру вдячні захисникам України за можливість проведення спортивних змагань!