ОПИТУВАЛЬНИЙ ЛИСТ ДЛЯ МЕШКАНЦІВ СТАРОУШИЦЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

✔️ОПИТУВАЛЬНИЙ ЛИСТ ДЛЯ МЕШКАНЦІВ СТАРОУШИЦЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ📋

✔️Шановний мешканцю Староушицької територіальної громади. Початок повномасштабної війни російської федерації проти України з 24 лютого 2022 року призвів до надзвичайно серйозних наслідків для українського суспільства. Спустошені міста та села, руйнування критичної інфраструктури, велика кількість людей, що стали вимушеними переселенцями, занепад економіки та важка демографічна ситуація – це лише частина негативних наслідків з якими зіткнулись громади України, зокрема і Староушицька громада.

✔️В рамках розробки та внесення змін до Стратегії розвитку Староушицької територіальної громади на 2022–2027 рр., робоча група проводить опитування для визначення основних проблем, що на Вашу думку, існують в громаді та перспектив її розвитку на майбутнє. Ваша думка для нас є важливою та обов’язково враховуватиметься під час визначення пріоритетних завдань та шляхів розвитку Староушицької територіальної громади! 📝

✔️Опитувальні листи кожен бажаючий може отримати в приміщенні Староушицького ЦНАП, старостатах.

Заздалегідь дякуємо за присвячений Вами для всієї громади час!

↘️↘️↘️