Відбулося засідання 50-тої (позачергової) сесії Староушицької селищної ради.

📄7 березня відбулося засідання 50-тої (позачергової) сесії Староушицької селищної ради.🇺🇦

🔰Ключовим у порядку денному засідання: Про внесення змін до бюджету Староушицької селищної територіальної громади на 2024 рік. Зокрема спрямовано кошти:

Дофінансували по Програмі соціального захисту населення для надання матеріальної допомоги, в тому числі і військовим – 100,0 тис. грн;

По Програмі розвитку освіти Староушицької селищної ради на матеріально-технічне забезпечення – 50,0 тис. грн;

По програмі підтримки та розвитку КНП «ПМСД»:

- для забезпечення ФАПів громади медикаментами спрямовано – 76, 0 тис. грн;

- обслуговування авто Староушицької АЗПСМ – 16,3 тис. грн.;

по Програмі поліцейський офіцер громади на облуговування транспорту та придбання паливно-мастильних матеріалів – 50,0 тис. грн.

🔰Разом з тим розглянули питання: Про внесення змін до Програми розвитку освіти Староушицької селищної ради на 2023 – 2026 роки; Про надання згоди на безоплатне прийняття з державної у комунальну власність окремого індивідуально визначеного майна та ряд інших важливих питань, в тому числі і земельних.