ШЕВЧЕНКО 4.5.0.

ШЕВЧЕНКО 4.5.0.

В історії кожного народу, серед її великих творців є поети, імена яких оповиті невмирущою любов’ю і славою. Таким поетом для українського народу є Тарас Шевченко. Справедливо, що Великого Кобзаря вважають народним пророком. Адже не одне покоління українців формує свої світогляди на його творах. Славетний Кобзар хотів бачити Україну вільною і незалежною, хотів справедливості та добробуту для нащадків.

Творчість Тараса Шевченка сьогодні як ніколи актуальна. Майже 200 років тому він у плані культурному постав проти російської імперії, а сьогодні їй протистоїть вся Україна.

Як відомо, «4.5.0.» на сленгу українських військових означає «усе спокійно». Десять років від початку російсько-української війни, особливо після відкритого повномасштабного вторгнення московської орди 24 лютого на територію України, наші захисники та захисниці роблять усе можливе, щоб в країні все було «4.5.0.».

З метою вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченко в Хмельницькій області реалізовується культурно-мистецький проєкт «Шевченко 4.5.0.», в рамках якого проведено І тур фестивалю-огляду, присвяченого 210-й річниці з дня народження великого поета України.

Переможці фестивалю, які продемонстрували високий рівень майстерності виконання поезій, акторське мистецтво, вокальні, інструментальні та художні здібності, представлятимуть Староушицьку громаду в ІІ (районному) турі:

✔️Образотворче мистецтво – Анастасія Бойко, Староушицький центральний будинок культури;

✔️Декоративно-прикладне мистецтво – Зінаїда Миколайчук, Староушицький центральний будинок культури;

✔️Театральне мистецтво – театральний колектив Староушицького центрального будинку культури;

✔️Художнє читання – Віталіна Грамчук, Гораївський клуб;

✔️Вокально-хорове мистецтво – Тетяна Остапчук, Нефедівський будинок культури;

✔️Інструментальне мистецтво – зразковий дитячий духовий оркестр, Староушицька дитяча музична школа;

✔️Вокально-інструментальне мистецтво – колектив «Подолянки», Нефедівський будинок культури;

✔️Відеоконтент – Христина Бабійчук, Подільський будинок культури.

Вітаємо всіх учасників фестивалю! Бажаємо нових цікавих ідей, натхнення та успіхів надалі!

#khm_шевченко_450