Робота над каталогом крафтовиків Подністер’я

Дністер 1362

Робота над каталогом крафтовиків Подністер’я кипить на повну. Одні готують тексти, другі працюють з фото, треті - над дизайном, а четверті готують переклад.

А від Староушицька ТГ особисто голова контролює процес, бо маленька громада буде представлена майже десятком крафтовиків. До речі, цілий десант від них планується на круглий стіл 15.03.24, який пройде в Кам'янці Подільському.

Щиро дякуємо всім керівникам і керівницям бізнес-асоціацій Подністер’я, які працюють у 7 областях України. Адже завдяки спільній роботі ми отримали якісний результат, яким поділимося на круглому столі.

Реєстрація можлива за посиланням:

Круглий стіл реалізовано МАК Дністер 1362 та Організацією Об'єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО), які спільно працюють в рамках проєкту "Розбудова промислового потенціалу, політика та діагностика для зеленого відновлення України", що реалізується за підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини

Більше на сайті www.dniester1362.com

ЦЕ МІЙ, ЦЕ ТВІЙ, ЦЕ НАШ ДНІСТЕР.