ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ЗІ СПОРТОМ

ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ЗІ СПОРТОМ

Учні Староушицької громади 23 лютого брали участь у районному етапі Шкільних ігор в рамках загальнонаціонального проєкту «Пліч-о-пліч зі спортом» серед учнів 5-6 класів. За підсумками змагань вітаємо призерів:

✅Олександра Левицького, учня 6 класу Грушківського ліцею – за ІІІ місце з дартсу в особистому заліку серед хлопчиків,

✅Команду учнів 6 класу Грушківського ліцею – за ІІІ загальнокомандне місце з дартсу (керівник А.А. Сливчук),

✅Команду дівчаток 6 класу Староушицького ліцею – за ІІІ місце з баскетболу 3х3 (керівник Т.В. Крушевська),

✅Команду учнів 5-6 класів Староушицького ліцею – за ІІІ місце з Cool Games (керівник Т.В. Крушевська).

Бажаємо юним спортсменам не зупинятися на досягнутому, а лише примножувати свої вміння та навички в цих видах спорту!