Презентаціїї проєкту «ЕкоCARE», який створила команда молоді Староушицької громади

Привіт! 💌

Хочемо поділитися з вами проведеним заходом, який відбувся 13 лютого 2024 року. Захід був присвяченій презентаціїї проєкту «ЕкоCARE», який створила команда молоді Староушицької громади в межах програми UPSHIFT, яку в Хмельницькій області реалізує ГО Заходи, за підтримки ЮНІСЕФ та уряду Японії.

Команда розповіла про:

🔹 передумови їх створення

🔹 більше про сам проєкт

🔹 визначення проблеми в громаді

🔹 як провели час на навчанні по проєкту

Анонсували наступні заплановані заходи, які будуть проводитися протягом 2 місяців.

Раді ознайомити вас з ними:

✨ екологічний тренінг, де будемо говорити про сортування сміття та навчимося користуватися ручним пресом для пластикових пляшок

✨ воркшоп по створенню еко-шоперів

✨ еко-монополія для молодших школярів

✨ вечір екологічного спілкування, на якому будемо грати настільні ігри

✨ еко-толока

В презентації взяли участь учні та вчителі Староушицького ліцею, представники Молодіжної ради, а також онлайн доєдналися працівники НПП «Подільські Товтри».

Щиро дякуємо за участь, і чекаємо вас на наступних заходах🌟

Навчимося вирішувати проблему, починаючи з себе🤓