✅Є ідея, як цифровізувати громаду? Дізнайтеся, як її втілити, у новому серіалі від Дія.Освіта та проєкту «Впливові»

Змініть життя у власному населеному пункті — переглядайте освітній серіал «Як створювати проєкти у громадах» та починайте цифровізувати.

CDTO спільно із цифровими командами в регіонах впровадили вже понад 200 проєктів. Ви також можете змінювати життя українців на краще власними ідеями. А щоб мрії стали реальністю, зняли серіал освітній серіал. У 13 серіях дізнаєтеся:

⚡️ як дійти від ідеї до проєкту

⚡️ як дізнатися про проблеми людей у регіонах

⚡️ як зробити концепцію

⚡️ де знайти фінанси

⚡️ як реалізувати ідею

Серіал уже доступний за посиланням http://surl.li/qlwjn

Переглядайте, проходьте фінальний тест, отримуйте сертифікат та робіть перший крок до втілення ідеї.

Цифровізуємо разом 🙌🏻

Освітній серіал «Як створювати проєкти у громадах» створено для платформи Дія.Освіта з ініціативи Мінцифри та проєкту «Впливові», який реалізує ГО «Українська Академія лідерства» у партнерстві з EasyBusiness та Центром економічного відновлення і став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА».