Команда Староушицької громади з робочим візитом відвідали Копичинецьку громаду на Тернопільщині

✔️12 лютого команда Староушицької громади з робочим візитом відвідали Копичинецьку громаду на Тернопільщині. Представники Копичинецька міська рада поділилися досвідом про міжнародне партнерство, залучення міжнародних донорів для розвитку громади, а також про механізм побудови відносин із містами побратимами. Делегація відвідали офіс Благодійний фонд Посмішка ЮА, де колеги отримали цінні поради та інформацію про можливість залучення та написання проєктів, прикладом якого став освітній хаб Ліцею № 2, що був реалізований за підтримки міжнародної організації Street Child в співпраці із БФ "Посмішка".

✔️Крім того, наша команда завітала у Гуманітарний штаб Копичинецької громади, де волонтери Благодійного фонду «Навколо» поділилися своїм досвідом пошуку підтримки та залучення міжнародних коштів для реалізації своїх проєктів таких як «Будинок для ВПО». Зустрілися із волонтером Майклом Бемом, який розповів про свою діяльність у громаді з початку повномасштабного вторгнення та участь у Благодійній організації Ukrainie Relief Effort.

🙏Велика подяка Копичинецькій громаді за цікаву змістовну зустріч та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.