Благодійна організація Save the Children International передали Староушицькій громаді допомогу

✔️В межах співпраці Староушицької громади та благодійної організації Save the Children International, світова спільнота продовжує підтримувати нашу громаду. Так відповідно до нашого звернення, минулого тижня міжнародні благодійники передали Староушицькій громаді стільці (80 шт), резервні джерела електроосвітлення (ліхтарі 10 шт), електрообігрівачі (5 шт) для забезпечення належних умов перебування дітей в укриттях навчальних закладів громади.

🙏Дякуємо благодійній організації Save the Children International за підтримку нашого прохання та надану благодійну допомогу, за Ваше щире і чуйне серце у такий складний для країни час.🇺🇦