ЗУСТРІНЕМО ГЕРОЯ ГІДНО

🇺🇦ЗУСТРІНЕМО ГЕРОЯ ГІДНО.🕯

🔵Повідомляємо мешканців Староушицької громади про те, що прощання з загиблим Анатолієм КОЗЛОВИМ відбудеться завтра, у середу, 3 січня.

🟡Живий коридор формуємо о 12.30.

🔵Траурну колону з тілом полеглого Героя, яка рухатиметься зі сторони м. Кам’янця-Подільського, зустрічаємо орієнтовно о 13.00 у с. Гораївка

🟡Коридор зустрічі воїна буде проходити проїзними селами громади Крушанівка, Грушка та с. Гораївка (вулицями Центральна, Травнева, Надністрянська).

🔵Прощання з Героєм відбудеться у с. Гораївка, вул. Надністрянська 8., поминальна панахида у місцевій церкві.

🟡Згодом траурна колона вирушить на кладовище с. Гораївка.

🔵Просимо жителів громади зустріти тіло загиблого захисника Анатолія КОЗЛОВА живим коридором пошани і пам’яті із квітами.

💔Віддаймо шану Герою за його подвиг перед Україною, розділімо цю непоправну втрату із рідними загиблого. Подякуймо за мужність і патріотизм, за те, що захищав від російського агресора наші мирні домівки, наш затишок і наші життя.🇺🇦

🚌Графік автобусів:

◾️11.30 - с.Чабанівка;

◾️11.35 – с.Лучки;

◾️11.40 – с.Рункошів;

◾️11.45 – с.Лисківці, с.Нефедівці;

◾️11.50 – с.Крушанівка, с.Грушка;

◾️12.00 – с.Грушка, смт Стара Ушиця.