До 7 років 6 місяців позбавлення волі засуджено грабіжника з Кам’янеччини

До 7 років 6 місяців позбавлення волі засуджено грабіжника з Кам’янеччини

За публічного обвинувачення Кам’янець-Подільської окружної прокуратури суд визнав винним 22-річного чоловіка в грабежі в умовах воєнного стану та викраденні офіційного документа (ч. 4 ст. 186, ч. 1 ст. 357 КК України).

Його засуджено до 7 років 6 місяців позбавлення волі.

Зловмисник з різницею у два дні пограбував двох кам’янчанок, а одній з них завдав тілесних ушкоджень.

Обвинувачений помітив на дитячому майданчику в Камʼянці-Подільському місцеву мешканку, біля якої на лавці стояла її сумка. Не довго думаючи, він схопив сумку, в якій були гроші і банківська картка та побіг геть.

Через декілька днів пограбував ще одну жінку. Чоловік підбіг до неї, кинув на землю та вирвав з рук сумку, в якій були гроші, паспорт та пенсійне посвідчення. Після скоєного одразу втік з награбованим, а потерпіла внаслідок інциденту отримала тілесні ушкодження.

Правоохоронці встановили та затримали злочинця. Як виявилось, затриманий вже неодноразово судимий за майнові злочини та побиття.

До вироку суду засуджений перебував під вартою.