Привітання голови громади Анатолія ТИМЧУКА з Новим Роком!

Шановні жителі громади! Дорогі земляки!

Сердечно вітаю Вас із Новим роком!🌟

Цей рік був важким для нашої країни, наших громадян, адже український народ продовжує виборювати незалежність. Але ми сильні і захистимо нашу землю, разом!

У новий рік ми входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для себе та своєї родини, для своєї рідної землі. Я вірю що справдяться наші сподівання і все залежить, передусім, від кожного з нас – від нашої відповідальності, життєвої позиції, розуму, щоденної кропіткої праці та віри у Перемогу.

Хочу подякувати всім, хто боронить нашу державу, хто не залишився осторонь, хто долучився до волонтерської справи Староушицької територіальної громади, всім жителям за вашу підтримку.

Нехай же різдвяні та новорічні свята принесуть Вам мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому.🇺🇦

Зичу Вам та вашим родинам міцного здоров’я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя!

Бажаю гарного настрою і любові, нехай у Вашому житті панують гармонія та вдача! З Новим 2024 роком!

З повагою, голова Староушицької громади Анатолій ТИМЧУК