У с. Нефедівці відбулося прощання із загиблим Героєм Андрієм ДИВДИКОМ

💔ПРОЩАННЯ З ГЕРОЄМ!🇺🇦

Біль в серцях всіх жителів нашої громади, не вщухає від втрат наших хлопців. І знову ми прощалися з Героєм, що загинув за нашу незалежність, за нашу свободу.

🕯Сьогодні, 22 грудня, у с. Нефедівці, прощалися із загиблим Героєм ДИВДИКОМ Андрієм Івановичем.

Віддати шану Воїну та провести його в останню дорогу зібрались рідні, близькі, друзі, побратими, знайомі, представники селищної ради, духовенство та жителі громади. Низько вклонилися його світлій пам’яті…

Фото без опису  Фото без опису

ДИВДИК Андрій Іванович народився 06 березня 1995 року в селі Нефедівці Кам’янець-Подільського району Хмельницької області.

У 2001 році пішов до 1-го класу Нефедівської ЗОШ. За 9 років навчання його знали як щирого, відкритого , життєрадісного, позитивного, ввічливого учня..

Андрій ріс в багатодітній сім’ї тому був помічником для матері. Всі в селі його знали як трудолюбивого, працьовитого хлопця.

По закінченні школи в 2010 році вступив до Кам’янець-Подільського професійно-художнього ліцею, де навчався та здобув професію кухаря.

Пізніше почав працювати трактористом в фермерському господарстві «Макосад» Чернівецької області. Там познайомився зі своєю майбутньою дружиною Іриною, з якою в 2017 році одружився. В них народилась чудова донечка Єва.

Разом з своєю сім’єю Андрій придбав будинок в селі Слобідка Смотрицька де проживали разом. Андрій ДИВДИК був взірцевим сім’янином.

В травні 2023 року був мобілізований Кам’янець-Подільським районним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки. Під час служби був призначений командиром 2 аеромобільного відділення, 2 аеромобільного взводу, 2 аеромобільної роти військової частини А 4165.

Загинув 16 грудня 2023 року в смт Білогорівка Сєвєродонецького району Луганської області виконуючи бойове завдання, під час мінометного обстрілу, отримавши поранення несумісне з життям.

😢Висловлюємо щирі співчуття родині Андрія.

В шані схиляємо голови перед безсмертним подвигом нашого Героя!🇺🇦

Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас!🇺🇦