ЗУСТРІНЕМО ГЕРОЯ ГІДНО.

🇺🇦ЗУСТРІНЕМО ГЕРОЯ ГІДНО.🕯

🔵Повідомляємо мешканців Староушицької громади про те, що прощання з загиблим Андрієм ДИВДИКОМ відбудеться завтра,у п’ятницю, 22 грудня.

🟡Живий коридор формуємо о 10.30.

🔵Траурну колону з тілом полеглого Героя, яка рухатиметься зі сторони м. Кам’янця-Подільського, зустрічаємо орієнтовно о 11:00 у с. Нефедівці.

🟡Коридор зустрічі воїна буде проходити в с. Крушанівка та с. Нефедівці (вулицями Миру, Кармалюка).

🔵Прощання з Героєм та поминальна панахида відбудеться у Нефедівському Будинку Культури.

🟡Згодом траурна колона вирушить на кладовище с. Нефедівці.

🔵Просимо жителів громади зустріти тіло загиблого захисника Андрія ДИВДИКА живим коридором пошани і пам’яті із квітами.

💔Віддаймо шану Герою за його подвиг перед Україною, розділімо цю непоправну втрату із рідними загиблого. Подякуймо за мужність і патріотизм, за те, що захищав від російського агресора наші мирні домівки, наш затишок і наші життя.🇺🇦

🚌Графік автобусів:

◾️9.30 – с.Гораївка, смт Стара Ушиця, с.Чабанівка;