З нагоди Дня місцевого самоврядування, селищний голова Анатолій ТИМЧУК привітав колектив Староушицької селищної ради та депутатів селищної ради.

✔️Сьогодні Україна відзначала День місцевого самоврядування.

З нагоди державного свята, селищний голова Анатолій ТИМЧУК привітав колектив Староушицької селищної ради, відзначив грамотами працівників місцевого саврядування і депутатів селищної ради.

✔️Місцеве самоврядування – це перш за все люди в громадах, які його впроваджують.

✔️Місцеве самоврядування – це про комфорт людей, через ініціативи і прийняття рішень, які потрібні громадам! Вплив саме кожного жителя, його активна позиція, роблять нашу громаду сильною.

✔️Сьогодні непростий час у нашому житті і не час святкувати, але День місцевого самоврядування – гарна нагода сказати одне одному «дякую». Дякуємо представникам місцевого самоврядування за те, що ви робите кожного дня. Кожен із вас є людиною діла, яка не боїться відповідальності і готова за будь-яких умов якісно робити свою справу.