Поліцейські офіцери громади ЧАБАН Володимир та М'ЯСКАЛЮК Євгеній разом із мешканцями громади вшанували загиблих воїнів хвилиною мовчання.

В день Збройних Сил України в Староушицькій громаді на фасаді Староушицького будинку культури відбулося відкриття меморіальних дощок захисникам громади, які пожертвували своїм життям заради мирного життя нашої країни:

- Станіславу Кузьмінському,

- Валентину Петруку,

- Євгену Березнікову,

- Максиму Зеленчонку,

- Олександру Царуку,

- Олегу Осначу,

- Михайлу Блажею,

- Володимиру Ткаченко,

- Володимиру Крачану,

- Дмитру Гаврілову,

- Миколі Степанцову.

Низький уклін батькам та рідним наших Героїв!!! Ми завжди будемо пам’ятати ваших синів, чоловіків, братів, батьків. Вони загинули заради мирного неба та щасливого майбутнього нашої країни! Вічна пам'ять Героям!