У м. Кам'янці-Подільському проходив захід в рамках регіонального семінару-тренінгу «Надання якісних адміністративних послуг в умовах кризового реагування та відновлення»

✔️З 29 листопада по 01 грудня 2023 р. у м. Кам'янці-Подільському проходив захід в рамках регіонального семінару-тренінгу «Надання якісних адміністративних послуг в умовах кризового реагування та відновлення». В даному заході взяли участь начальник відділу ЦНАП Староушицької селищної ради – Альона ПРУДИВУС та державний реєстратор відділу ЦНАП Староушицької селищної ради – Вікторія ТКАЧУК.

✔️Мета заходу – обмін досвідом та кращими практиками, підвищення спроможності та потенціалу ЦНАПів, в тому числі, побудови ефективної команди, управління якістю під час надання адміністративних послуг, сучасних інформаційних технологій в роботі ЦНАПів.

✔️Даний захід проходив в межах проєкту «Посилене партнерство для сталого відновлення», що фінансується Урядом Швеції та впроваджується ПРООН.

Фото без опису  Фото без опису