ОГОЛОШЕННЯ!

📣До уваги мешканців Староушицької громади❗️

В зв’язку з прийняттям постанови КМУ № 1173 «Про реалізацію протягом опалювального сезону 2023 -2024 року експериментального проекту щодо надання додаткової підтримки населенню на придбання твердого пічного побутового палива» рекомендуємо отримувачам пільг та субсидій на тверде паливо звернутися до відділу ЦНАП Староушицької селищної ради та до старост в старостинських округах, для написання відповідних заяв. Звернутись мають отримувачі субсидій та пільг та усі повнолітні члени домогосподарства, що враховуються для нарахування субсидії, ОСОБИСТО. З собою мати оригінали документів, що посвідчуть особу, оригінали довідок про присвоєння РНОКПП (ідентифікаційного коду), свідоцтв про народження та готові копії вказаних документів. Ще раз наголошуємо, що заяви мають бути написані особисто отримувачем субсидії або пільги, та особисто членами їх сімей. Замість неповнолітніх дітей заява має бути написана одним із законних представників. Форма заяви є у ЦНАПі та в старостинських округах. Звернення будуть прийматися в період з 23.11.2023 по 01.12.2023. Копії можна буде зробити в магазині біля банкомата в смт Стара Ушиця та в старостинських округах.

Інші оголошення

Всі оголошення