Селищний голова Анатолій ТИМЧУК привітав колектив КУ «Староушицький територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» з професійним святом.

✅Напередодні Дня працівників соціальної сфери, селищний голова Анатолій ТИМЧУК привітав колектив КУ «Староушицький територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» з професійним святом.

🔶За сумлінну працю, відданість обраній справі, зразкове виконання службових обов’язків, особистий внесок у розвиток соціального захисту населення та з нагоди Дня працівника соціальної сфери, очільник громади оголосив Подяку соціальному робітнику БЕЛІНСЬКІЙ Олені Дмитрівні та нагородив Грамотою соціального робітника САШУРІНУ Світлану Василівну.

🔶З вітальним словом до колег виступила директор установи Наталія РИБАК, за багаторічну сумлінну працю нагородила Грамотою соціального робітника СЛИВЧУК Валентину Дмитрівну та оголосила Подяку соціальному робітнику МИХАЙЛОВІЙ Людмилі Володимирівні.

✅Сьогодні працівники соціальної сфери – це своєрідна «швидка соціальна допомога» для будь-якої людини та родини. Це - небайдужі до людських проблем, завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує їхньої допомоги, особистості. 🫶

Тож дякуємо всім надавачам соціальних послуг нашої громади, за щоденну, таку потрібну справу – розв’язання соціальних проблем людей. Бажаємо вам миру, натхнення, сил, сімейного затишку, тепла, добробуту та щастя!💐

Фото без опису  Фото без опису