Селищний голова Анатолій ТИМЧУК взяв участь у зборах голів громад - членів Всеукраїнської Асоціації об'єднаних територіальних громад Хмельниччини.

✔️Минулого тижня селищний голова Анатолій ТИМЧУК взяв участь у зборах голів громад - членів Всеукраїнської Асоціації об'єднаних територіальних громад Хмельниччини.

✔️З ознайомчим візитом завітала до Голів громад Представник Представництва Уповноваженого ВРУ з прав людини в Хмельницькій області Оксана Кізаєва.

✔️Присутніх ознайомили з напрямками діяльності Офісу Омбудсмана і регіонального представництва, порядку проведення моніторингових візитів до територіальних громад, опрацювання їх результатів та виконання наданих рекомендацій; розповіли про порядок здійснення провадження Уповноваженого за заявами та скаргами громадян; звернули увагу на порушення органів місцевого самоврядування та відповідальність їх посадових осіб в сфері дотримання інформаційних прав громадян та за невиконання законних вимог Уповноваженого, його представників.