Відбулося чергове засідання виконкому Староушицької селищної ради.

📑Сьогодні, 26 жовтня, відбулося чергове засідання виконкому Староушицької селищної ради.

☑️Ключовими у порядку денному зібрання розглянули питання Про звіт щодо виконання селищного бюджету Староушицької селищної ради за 9 місяців 2023 року; Про підготовку КП "Відродження", установ та організацій на території селищної радидо опалювального сезону 2023-2024 р.

Також розглянули ряд питань:

☑️Про затвердження попереднього висновку стосовно відповідності інтересам та потребам територіальної громади пропозиції щодо ініціювання співробітництва територіальних громад;

☑️Про зарахування громадян на квартирний облік у виконавчому комітеті Староушицької селищної ради;

☑️Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.