В Староушицькій громаді з'явився ще один службовий автомобіль для поліції

✔️Сьогодні, подія знакова. Адже поліцейським офіцерам громади Кам’янець-Подільського району передали 45 спецавтомобілів та помпових рушниць. Для нашої громади це також важлива подія, адже в громаді це буде вже другий автомобіль Рено Дастер, який вдалося отримати саме завдяки впровадженню проекту “Поліцейський офіцер громади”. 🚓

✔️Сертифікати, службову зброю та ключі від нового службового авто отримали поліцейські офіцери громади Євген М'ЯСКАЛЮК, Володимир ЧАБАН та селищний голова Староушицької територіальної громади Анатолій ТИМЧУК.

✔️Тепер вже маючи 2 автомобілі поліцейські офіцери оперативніше працюватимуть на території сіл громади, що дасть їм змогу підтримувати постійний контакт з мешканцями населених пунктів, щоденно забезпечувати порядок, своєчасно реагувати на звернення та запобігати правопорушенням.