МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ

Напередодні Міжнародного дня людей похилого віку мешканців Староушицького відділення Китайгородського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів завітали привітати працівники культури та учні Староушицького ліцею.

До привітань долучились працівники Староушицького центрального будинку культури (директор Галина Бойко) із учасницею художньої самодіяльності Людмилою Борчук, вокальна група «Дністрянка» Гораївського клубу на чолі із завідувачкою Світланою Бойко та директор Староушицької центральної бібліотеки Галина Власюк. Заступник директора ліцею Тамара Грохольська передала старшому поколінню солодощі від школи.

У концертній програмі звучали добре відомі українські народні пісні та патріотичні композиції. Підопічні будинку-інтернату зі сльозами на очах підспівували артистам, а то й пританцьовували, і це було надзвичайно зворушливо.