Вітаємо з одруженням!

Вітаємо з одруженням! 💐

Наша громада є гостинною і це без перебільшення. З кожним роком до нас приїздить все більше і більше гостей, туристів. І нам приємно що наша земля стала місцем що вабить закохані пари.

Нещодавно в Староушицькій громаді утворилася ще одна молода сім’я. Молода пара Доронічев Андрій та Чапля Галина родом із Львівщини, Дрогобицького району. А одружитися закохані виявили бажання в Староушицькій громаді на Бакоті.

Державну реєстрацію шлюбу провела секретар селищної ради Лариса РОЗВОРУК Привітавши новостворену сім’ю ДОРОНІЧЕВИХ, секретар селищної ради вручила перший спільний документ Андрію та Галині – свідоцтво про шлюб.

🫶Тож вітаємо молодят з такою важливою подією в їхньому житті. Нехай пам’ятним буде цей день і це святе місце для вашої сімї. Бажаємо, щоб у вас завжди панували кохання, взаєморозуміння та злагода!