Заступники голови Хмельницької обласної державної адміністрації Володимир ЮР’ЄВ та Володимир БІЛИК, голова Староушицької селищної ради Анатолій ТИМЧУК з робочим візитом відвідали Староушицький ліцей.

✅20 вересня 2023 року заступники голови Хмельницької обласної державної адміністрації Володимир ЮР’ЄВ та Володимир БІЛИК, голова Староушицької селищної ради Анатолій ТИМЧУК з робочим візитом відвідали Староушицький ліцей.

🔸Варто зазначити, що Староушицький ліцей наразі є опорним закладом загальної середньої освіти в громаді у стінах якого отримують освіту 146 учнів. 👫

🔸Директор ліцею Оксана ТИМЧУК ознайомила посадовців з організацією освітнього процесу та успіхами впровадження змін, розповіла про плани розвитку закладу та залучення сил для розширення освітніх можливостей для учнів.

🔸Очільники оглянули приміщення закладу, класні кімнати, поспілкувались з учнями, педагогічним колективом, обговорили нагальні питання та шляхи їх вирішення.

🔸Представниками обласної влади було високо оцінено роботу керівництва Староушицького ліцею та Староушицької селищної ради, направлену на розвиток освіти громади. 🌈

🇺🇦Переконані, що спільними зусиллями зможемо забезпечити виконання всіх завдань і викликів сьогодення в напрямку якісної освіти.🤝