До уваги підприємців та представників малого і середнього бізнесу!

☝️ До уваги підприємців та представників малого і середнього бізнесу!

З метою реалізації державної політики підтримки підприємницької ініціативи, створення сприятливих умов для розвитку бізнесу та залучення інвестицій, в області реалізуються заходи програми розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області на 2021 - 2023 роки (далі - Програма).

У рамках Програми суб’єктам господарювання надається фінансово-кредитна підтримка за рахунок коштів обласного бюджету для реалізації інвестиційних проектів у пріоритетних напрямках діяльності.

Фінансування інвестиційних проектів здійснюється через Регіональний фонд підтримки підприємництва по Хмельницькій області (далі - РФПП) відповідно до Порядку використання коштів обласного бюджету, що виділяються на надання фінансово-кредитної підтримки суб'єктам підприємництва (далі - Порядок), затвердженого рішенням сесії обласної ради від 22.12.2017 № 30-17/2017.

Зокрема, з 01 січня 2018 року по 01 червня 2023 року укладено 29 договорів з суб’єктами підприємницької діяльності про надання фінансово-кредитної підтримки на загальну суму 14,1 млн гривень.

Переваги отримання фінансово - кредитної підтримки через РФПП:

▪ пільгова відсоткова ставка 10% річних;

▪ можливість відстрочки сплати тіла кредиту до 6 місяців;

▪ надання інформаційно-консультаційних послуг з юридичних, фінансових та економічних питань;

▪ комплексний супровід бізнес-проєктів.

Зацікавлені особи у залученні додаткового фінансування на пільгових умовах, додаткову інформацію можуть отримати у Регіональному фонді підтримки підприємництва по Хмельницькій області:

📬 адреса: м. Хмельницький, вул. Грушевського, 87, офіс 401, (email:khmrfpp_ua@ukr.net);

📞 телефон: (0382) 79-57-81, 067-916-34-43, 096-172-73-86.