Відбулася 43-тя сесія VIII скликання Староушицької селищної ради

🔰19 вересня 2023 року, відбулася 43-тя сесія VIII скликання Староушицької селищної ради.🇺🇦

🔰Ключовим питаннями засідання були питання про забезпечення вивчення, оцінки та громадського обговорення пропозиції про початок переговорів з питань організації співробітництва територіальних громад.

🔰Разом з тим було прийнято ряд основних питань: про дострокове припинення повноважень депутата Староушицької селищної ради VІІІ скликання Кріля Анатолія Тихоновича; про внесення змін до Переліку послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Староушицької селищної ради; про передачу майна з балансу Староушицької селищної ради на баланс КУ «Територіальний центр соціального облуговування (надання соціальних послуг); про внесення змін до селищного бюджету Староушицької селищної ради на 2023 рік, та ряд інших.