Поліцейські офіцери громади провели бесіди з учнями громади

Поліцейські офіцери громади провели бесіди з учнями громади

14 вересня 2023 року здобувачі освіти Чабанівської філії Староушицького ліцею зустрілися з поліцейськими офіцерами Староушицької громади Володимиром Чабаном і Євгенієм М'яскалюком. Головною метою зустрічі було попередження протиправних дій з боку дітей та застереження їх від небезпеки. Мова йшла про види правопорушень, які часто трапляються у шкільному середовищі та як їх попередити.

Фото без опису  Фото без опису

Поліцейські офіцери громади Чабан Володимир і М'яскалюк Євгеній провели профілактичну бесіду з учнями Староушицького ліцею та наголосили на основних правилах безпеки в підлітковому віці як під час навчання, так і в позаурочний час. Щиро дякуємо за постійну підтримку та забезпечення правопорядку в стінах нашого ліцею