На території громади розпочалася осіння планова пероральна імунізація диких м’ясоїдних тварин проти сказу.

‼️Староушицька селищна рада повідомляє, що з метою забезпечення стабільної епізоотичної ситуації зі сказу тварин на території громади розпочалася осіння планова пероральна імунізація диких м’ясоїдних тварин проти сказу.🐕 Залучені до проведення осінньої кампанії з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин проти сказу старости громади.

Розповсюдження принад з вакциною відбувається методом ручного розкладання на визначеній території Староушицької громади поза територіями населених пунктів та водойм.

Принада безпечна для людей і тварин та навколишнього середовища, має вигляд невеликих брикетів розміром із сірникову коробку з різким запахом м’ясо-кісткового борошна. Усередині приманки знаходиться капсула з вакциною проти сказу.

‼️Звертаємось з проханням із порозумінням віднестись до заходів з вакцинації диких м’ясоїдних тварин, а при виявленні принад не брати їх до рук, не руйнувати, не їсти і не варити суп...