В боротьбі за майбутнє, незалежність і свободу України загинув наш земляк ГАВРІЛОВ Дмитро Вячеславович

🕯І знову втрата… розпач... біль.

Староушицька громада висловлює щирі співчуття рідним та близьким загиблого Героя, головного сержанта ГАВРІЛОВА Дмитра Вячеславовича, нашого земляка, який віддав своє життя захищаючи Батьківщину.🇺🇦

Дмитро Гаврілов проходив службу ще з 2018 року. Пізніше проходив службу у військовій частині 3028 НГУ «Червона Калина». Спершу був солдатом, а після навчання став командиром відділення одного з підрозділів 14 бригади оперативного призначення НГУ «Червона Калина». На цій посаді зустрів повномасштабне вторгнення збройних сил р.ф.

💔ГАВРІЛОВ Дмитро Вячеславович, 04.11.1998 р.н., головний сержант 1 взводу оперативного призначення 2 роти оперативного призначення (на бронетранспортерах) 1 батальйону оперативного призначення, загинув 14.09.2023 року під час виконання бойового завдання в районі н.п. Роботине Пологівського району Запорізької області в результаті мінометного обстрілу противником.

😢Щирі співчуття рідним та близьким. Ми поділяємо горе сім’ї та схиляємо голови в глибокій скорботі перед світлою пам’яттю Героя.🇺🇦

Прощання відбудеться в с. Жердя, вул.. Центральна, буд.103, Чемеровецький р-н, Хмельницька область. Точну дату і час повідомимо пізніше.

Поховання відбудеться на Алеї Слави міського кладовища м. Кам’янець-Подільський

😢Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас!🇺🇦