ТУРНІР З МІНІФУТБОЛУ ДО ДНЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ

ТУРНІР З МІНІФУТБОЛУ ДО ДНЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ

Команда «Дністер» Староушицької ТГ взяла участь у турнірі з мініфутболу серед громад Кам’янець-Подільського району, присвяченому Дню фізичної культури та спорту, який проходив в с.Оринин. В турнірі змагались 6 команд.

В підгрупі наша команда зіграла першу гру в нічию з рахунком 3:3 із командою «Збруч» с.Гуків (голи забили Віталій Плякін та дублем відзначився Валентин Борчук). Друга гра завершилась теж нічиєю з рахунком 1:1 проти команди «Октава» с.Слобідка-Рихтівська (гол забив Станіслав Мацьков).

За ІІІ місце змагалися наша команда та команда із с.Жердя. Після забитого голу Максимом Миколайчуком, дублів від Віталія Плякіна та Руслана Яцемірського команда «Дністер» із рахунком 5:0 стала бронзовим призером турніру.

Звання кращого гравця турніру отримав Валентин Борчук. За кращий гол турніру нагороджений Руслан Яцемірський.

Староушицька громада також вболівала за команду Кам’янець-Подільської районної військової адміністрації, в складі якої грав голова Староушицької селищної ради Анатолій Тимчук.