ІІ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ФОРУМ В СТАРОУШИЦЬКІЙ ГРОМАДІ

✅ІІ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ФОРУМ В СТАРОУШИЦЬКІЙ ГРОМАДІ

✅29 серпня в смт СТАРА УШИЦЯ відбувся Форум "Інвестиційний форум 2.0".🇺🇦

✔️Захід організовано спільно із Агенція Сталого Розвитку АСТАР.

💻📊Дана подія стала інтерактивним майданчиком для спілкування представників державної влади, зокрема народного депутата Ігоря Марчука та заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Віталія Головні, представників виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, організацій громадянського суспільства, а також представників мікро-. малого та середнього бізнесу з різних областей України. Загалом у Форумі взяли участь близько 100 учасників.

✔️Із вітальним словом до гостей звернувся селищний голова Анатолій ТИМЧУК. Він зауважив, що на сьогоднішній день на території нашої громади є цікаві інвестиційні об’єкти, діючий бізнес, який потребує масштабування та нових інвестиційних проектів.

✔️Ігор МАРЧУК детально роз'яснив нові перспективи та можливості щодо створення в Україні індустріальних парків, зазначивши, що на сьогодні держава повністю повертає кредитні кошти, отримані для їх створення. Також розповів про підготовку законодавчого підгрунтя для інвестування бізнесу.

✔️Віталій ГОЛОВНЯ разом з представниками Міністерства окреслили питання щодо державної підтримки агропромислового комплексу України у 2023 році. Зокрема, висвітлили основні можливості щодо пільгового кредитування в рамках державної програми «5.7.9».

✔️Валентин СОКОЛЮК, заступник голови обласної ради, висвітлив питання щодо реалізації в області програми розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області на 2021-2023 роки.

✔️Василь ОСТАПЧУК, начальник управління інфраструктури ОДА, розповів про можливості втілення та забезпечення реалізації інфраструктурних проектів на Хмельниччині, зокрема в Староушицькій громаді.

✔️У рамках Форуму, метою якого було об'єднання ідей підприємців та експертів з можливостями, обмін знаннями і досвідом інвесторів задля успішної реалізації інноваційних технологій та перспективних інвестиційних проектів, доповідачі приділили значну увагу питанням інвестицій та інновацій в сфері агробізнесу та туризму.

✔️Для запрошених гостей було презентовано досягнення за минулі 2 роки, розглянуто ряд реалізованих кейсів, зокрема в галузі туризму, виноробства, лікарських рослин, вівчарства, свинарства, бджільництва. Учасники ознайомились з цікавими проектами для інвестицій, новими ідеями та традиціями вирощування цибулі, кавунів, технічної коноплі. Також йшлося про особливості крафтової випічки хлібних виробів та вирощування равликів. Разом з тим, учасників познайомили з грантовими можливостями щодо створення та розвитку садів, ягідників і виноградників, переробних підприємств тощо.

✔️Всі присутні мали змогу обмінятись практичним досвідом та дегустувати продукцію власного виробництва, представлену у презентаційній залі Форуму.

☝️Даний захід відіграє важливу роль для нашої громади. Створення умов для ведення бізнесу в громаді дозволяє підприємцям створювати нові робочі місця, продукувати більше товарів та послуг для населення, брати активну участь в соціальному житті громади, а це і є запорука розвитку території 🇺🇦