ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ В ГРОМАДІ

ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ В ГРОМАДІ🇺🇦

💙 Вже другий рік незалежності України ми відзначаємо під час сирен, ракетних обстрілів, атак БпЛА. Вже другий рік незалежності наші військові героїчно боронять державу на землі, в повітрі, на морі. Справжню незалежність українці здобувають із зброєю в руках, а те, що народжене в бою – житиме вічно.

💛 Наша історія - це невичерпне джерело мужності та відданості. Наша культура - це скарбниця традицій і цінностей, які зберігають нашу національну ідентичність. А майбутнє - це наша велика мрія про сильну, процвітаючу Україну, яку ми будуємо разом кожного дня.

🔰 Цей день наповнений вірою і незламним духом нації, яка через віки пронесла традиції своєї державності. День Незалежності є днем гордості, бо нам є чим пишатися — українськими воїнами, які захищають нашу Батьківщину. Слава Україні! Героям Слава!

Фото без опису  Фото без опису

Фото без опису  Фото без опису