Привітання голови громади Анатолія ТИМЧУКА з Днем Незалежності України

Шановні жителі та гості громади!

Щиро вітаю вас з Днем Незалежності України!🇺🇦

32 рік Незалежності України. Незалежність, яку в цю хвилину через піт і кров боронять наші захисники на фронті. Незалежність, за яку віддають життя і тримають над нами небо найкращі воїни України. Незалежність, заради якої матір проводжає свого сина чи доньку в саме пекло. Незалежність, заради якої дитина більше за все на світі чекає з війни тата або маму.

Щодня на всіх фронтах ми відстоюємо свою незалежність. Щодня ми доводимо свою незламність характеру, твердість духу та любов до рідної землі.

Дякую усім, хто своїми справами служить Українській державі!

Ми у нескінченому боргу перед нашими воїнами, мужніми та хоробрими захисниками України, які і вдень, і вночі несуть варту. Нехай Господь береже кожного, хто на полі бою. А тим, хто віддав життя за Батьківщину, дарує вічний спокій та Царство небесне.

Від щирого серця бажаю миру та світлої долі!

Ми переможемо!

Слава Україні! Героям слава!🇺🇦