Відбулася Публічна консультація «Діяльність молодіжної ради в територіальній громаді. Можливості та виклики».

✔️15 серпня, в приміщенні селищної ради відбулася Публічна консультація «Діяльність молодіжної ради в територіальній громаді. Можливості та виклики».

✔️Дана Публічна консультація – це інструмент взаємодії влада-громада, це інструмент, завдяки якому громада звернулася до молоді для отримання їхніх думок щодо подальших активних дій молоді.

✔️Серед присутніх на зустрічі були активні, молоді, цілеспрямовані люди, голова громади Анатолій ТИМЧУК та представники селищної ради.

✔️Для всіх присутніх, ініціативний представник молоді - Валерія СТРУСЕВИЧ підготувала гарну презентацію, ознайомила із визначеннями, інструментами та основними принципами роботи ради. Андрій ЗОЇН навів багато прикладів із грантовими можливостями для молодіжних рад. Голова громади Анатолій ТИМЧУК підкреслив важливість даного заходу і наголосив, що для нашої громади – це рух в майбутнє.

Нам дуже приємно, що наша молодь відгукнулась і готова до майбутньої роботи молодіжної ради.

✔️Молодіжна рада - це інструмент молодіжного “голосу”, який дає можливість почути молодих людей. Це консультативно-дорадчий орган, який утворюється при органах місцевого самоврядування із представників молоді для консультування, розробки та реалізації молодіжної політики на місцях.

СЬОГОДНІ МОЛОДІЖНА РАДА ЦЕ:

▪️ Свідома та активна молодь.

▪️ Освітній майданчик для розвитку демократії.

▪️ Промоція громади

▪️ Оцінка реальної ситуації в молодіжному середовищі.

▪️ Нові, перспективні ідеї для розвитку громади

▪️ Середовище для розвитку молоді.

▪️ Кадровий резерв для муніципальних органів управління освітніх та культурних установ, бізнесу.

Публічна консультація показала, що цікавих ідей молоді справді багато і саме час застосовувати нові інструменти їх втілення в життя громади.

📝Ми молодь почули, то ж Молодіжній раді бути!🌀