За два тижні на берегах Подністер’я у Староушицька ТГ пройде Інвестиційний форум 2.0. Під час заходу будуть озвучені результати попереднього форуму, який відбувся влітку 2021 року. Саме такий підхід показує системність дій з боку влади і дає можливість говорити про сталість у підходах до розвитку території.

Два роки тому було зроблено чимало:

😉 за підтримки експертів U-LEAD розроблено і затверджено на сесії Стратегію розвитку Староушицької громади;

😉 підготовлено групою експертів #АСТАР Стратегічну екологічну оцінку, брендбук території та Інвестиційний сайт громади www.suinvest.biz;

😉 запущено низку мистецьких ініціатив - "Мальоване село", "Бакота-хаб" тощо.

2021 рік відзначився знаковими проектами: почала будуватися дорога Кам'янець-Подільський - Стара Ушиця (вартість проекту близько 1 млрд грн); готувався масштабний проект "Бакота з повітря, суші та води", почали формуватися ділові стосунки з Бурштинська міська рада / Burshtyn City Council (ще одна громада на Подністер’ї, але в Івано-Франківській області), налагоджувалася співпраця з польськими партнерами...

На жаль, через повномасштабне вторгнення довелося коригувати чимало планів, але фокус на сталий розвиток залишається пріоритетом для влади, місцевого бізнесу та громадських активістів.

Усі ці питання та багато інших стануть предметом обговорення під час форуму, який пройде 29 серпня.

Попердня реєстрація організаторами вітається. Її треба зробити за посиланням:

ТВОРИМО МАЙБУТНЄ ЗМІНЮЮЧИ СУЧАСНІСТЬ